Oferta

img09

Dieta

img09

Kaloryczność

img09

Płyny

img09

Promocje

e

Promocje

  • Więcej znaczy taniej - Im dłuższy czas trwania abonamentu, tym większa zniżka! Bez obaw, w każdej chwili możesz wstrzymać dostawę, i w dowolnym czasie możesz ją wznowić. Również szczegóły zamówienia możesz modyfikować w dowolnym czasie, i to wszystko bez utraty zniżki.
  • W grupie siła - Jeden adres, grupa szczęściarzy! Zamawiaj na ten sam adres razem ze znajomymi z pracy, z rodziną lub z bliskimi i korzystaj ze zniżki grupowej! Jak zacząć? Wyślij do nas maila z nazwą Twojej grupy i adresem dostawy. Dla tej promocji godzina oraz miejsce dostawy jest z góry ustalona dla wszystkich.
  • Z polecenia - Poleć nas swoim znajomym! Jeśli podczas ich pierwszego zamówienia wskażą Cię jako osobę polecającą, otrzymasz od nas kod promocyjny w wysokości 10% na Twoje kolejne zamówienie.
  • FITsetter - Zostań FITsetterem i dziel się porcją zdrowia z najbliższymi! Wystarczy polubić naszą stronę na facebooku i udostępnić ją na swoim profilu, aby otrzymać od nas jednorazowy kod promocyjny w wysokości 5% na Twoje kolejne zamówienie. (Opcja dostępna jednorazowo.)
  • FITstart - Chcesz wypróbować naszych dań zanim złożysz większe zamówienie? FITstart jest właśnie dla Ciebie! Zamów całodniowy zestaw próbny za jedyne 29,99 zł! (Opcja dostępna jednorazowo.)